Костик Катерина Іванівна

0

Місце роботи: Кредитна спілка «Сяйво Карпат» (Страбичівським відділення)
Посада: керуюча
Склад корупційного правопорушення: Складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; привласнення, розтрата та заволодінни чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно; розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена повторно; використання підроблених документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання манш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Костик Катерині Іванівній до відбування покарання 4 (чотири) рок 6 (шість) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з розпорядженням грошовими коштами, строком на 3 (три) роки з конфіскацією майна, яке є у власності засудженої Костик Катерини Іванівни. На підставі ст. 71 КК України частково приєднати невідбуту частину покарання за вироком Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 07.10.2010 року та остаточно призначити до відбування покарання Костик Катерині Іванівній 5 (п»ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з розпорядженням грошовими коштами, строком на 3 (три) роки з конфіскацією майна, яке є у власності засудженої Костик Катерини Іванівни. На підставі ст. 75 КК України Костик Катерину Іванівну звільнити від відбування основної міри покарання з іспитовим строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-09-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.