Жмака Олег Васильович

0

Місце роботи: Менська виробнича дільниця Бахмацької дистанції захисних насаджень
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення): Жмаку Олега Васильовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України і з застосуванням ст. 69 КК України призначити йому покарання у вигляді штрафу в сумі 1 530 (одна тисяча п’ятсот тридцять) гривень.
Дата судового рішення: 2012-08-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.