Кудра Євгеній Анатолійович

0

Місце роботи: Ніжинське міськрайонне управління юстиції Чернігівської області
Посада: старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара у значному розмірі, за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій, з використанням наданого службового становища
Вид покарання (стягнення): Кудра Євгенія Анатолійовича визнати винним в скоєнні злочину передбаченого ст. 368 ч. 2 КК України і призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 14 000 ( чотирнадцять тисяч) грн. з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно –розпорядчих обов»язків строком на 2 ( два) роки.
Дата судового рішення: 2012-08-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.