Ревуцький Володимир Артемович

0

Місце роботи: Мурованокуриловецька районна державна адміністрація Вінницької області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Одержаннія службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, дії з використанням наданого їй службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, вчинене у великому розмірі.
Вид покарання (стягнення): Покарання за ч. 2 ст. 368 КК України (в ред. від 05.04.2001 року) до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських обов’язків строком на 3 роки, з конфіскацією всього належного йому майна та на підставі ст. 54 КК України з позбавленням 5 рангу 3 категорії державного службовця. У решті вирок залишити без зміни.
Дата судового рішення: 2012-04-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.