Мачнєв Сергій Леонідович

0

Місце роботи: Судацький МВ ГУ Держтехногенбезпеки в АР Крим
Посада: начальник.
Склад корупційного правопорушення: Мачнєв С.Л., обіймаючи посаду начальника Судацького МВ ГУ Держтехногенбезпеки в АР Крим, будучи представником влади і особою, що займає, як начальник структурного підрозділу органу державної влади, відповідальне становище, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи надану владу і службове становище, отримав хабар в значному розмірі, поєднаний з вимаганням
Вид покарання (стягнення): Мачнєва Сергія Леонідовича визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України та призначити йому покарання у вигляді 5(п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в органах Держтехногенбезпеки строком на 3(три) роки без конфіскації майна. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Мачнєва С.Л. від відбування основного покарання з випробуванням, встановив йому іспитовий строк 3(три) роки. На підставі ст. 54 КК України позбавити Мачнєва С.Л. звання майора служби цивільного захисту.
Дата судового рішення: 2012-09-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.