Найда Василь Аксентійович

0

Місце роботи: Держтехнагляд Срібнянського району
Посада: головний державний інженер-інспектор
Склад корупційного правопорушення: Складання та видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу; одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданого службового становища.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 ч.1 КК України при призначенні покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання Найді Василю Аксентійовичу у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки. Згідно ст. 75 КК України Найду Василя Аксентійовича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-06-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.