Копитков Юрій Олександрович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно; заволодіння чужим майном шляхом обману і зловживання довірою (шахрайство), вчинене в складі організованої злочинної групи, повторно; закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману і зловживання довірою (шахрайство), вчинене в складі організованої злочинної групи, повторно; підбурення до давання хабара, вчинене повторно; вчинене в складі організованої злочинної групи підбурення до давання хабара, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно; вчинений в складі організованої злочинної групи закінчений замах на підбурення до давання хабара, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань, призначити Копиткову Ю.О. покарання у виді позбавлення волі на строк 6 років 6 місяців з конфіскацією майна. Початок строку відбування покарання засудженому Копиткову Ю.О. рахувати з часу затримання з 27.04.2009 року.
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.