Гелетко Володимир Васильович

0

Місце роботи: Катеринопільське селищне комунальне спеціалізоване підприємство «Господарник» смт. Катеринопіль, Черкаської області
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, яке було йому ввірене і перебувало у його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; замах на заволодіння чужим майном, яке було йому ввірене і перебувало у його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах за попередньою змовою групою осіб; зловживання службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки громадським інтересам; службове підроблення, тобто неодноразове внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; умисне ухилення від сплати податків, зборів, інших обов‘язкових платежів, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах; підроблення документа, який видається чи посвідчується громадянином – підприємцем, який має право видавати та посвідчувати такі документи, який надає права або звільняє від обов’язків, з метою його використання, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб; використання завідомо підробленого документа, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 5 ст. 74 КК України, в зв’язку із закінченням строків давності, передбачених п.п. 1,2 ч. 1 ст. 49 КК України, звільнити Гелетка В.В. від призначеного основного і додаткового покарання, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ред. 15.11.2011 р. КК України), ч. 2 ст. 358 КК України (ред. 07.04.2011 р. КК України), ч.3 ст. 358 КК України (ред. 15.04.2008 р. КК України). На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Гелетко В.В. до відбуття 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади, пов’язані з розпорядженням грошовими коштами, з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності на 3 (три) роки. Застосувати ст. 75 КК України і звільнити засудженого Гелетка В.В. від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-08-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.