Габера Олександр Миколайович

0

Місце роботи: КП ЖКС «Чорноморський»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в якому –небудь виді хабара в значному розмірі за виконання в інтересах, що дає хабар дій з використанням з використанням наданого йому службового становища
Вид покарання (стягнення): Габеру Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України й призначити покарання у вигляді штрафу в розмір 12 750 гривень у дохід держави із застосуванням ст. 69 КК України – без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю.
Дата судового рішення: 2012-07-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.