Захарчук Андрій Володимирович

0

Місце роботи: Сімферопольський РВ ГУМВС України в АР Крим
Посада: оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей
Склад корупційного правопорушення: Захарчук А.В., займаючи посаду оперуповноваженого відділу кримінальної міліції у справах дітей Сімферопольського РВ ГУ МВС України в АР Крим, являючись посадовою особою та суб'єктом правопорушення, використовуючи свої службові повноваження всупереч інтересам служби, в порушення вимог пункту 1 частини 1 статті 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», 12 квітня 2012 близько 12-00 годині, знаходячись біля бутику Б – 142, який розташований на Центральному ринку, по вул. Козлова у м. Сімферополі, разом з громадянином Менумеровим Н.А. отримав пропозицію неправомірно грошової вигоди, у розмірі двох тисяч гривен від громадянки Карімової Г.Ф. за вирішення питання щодо не притягнення її сина, громадянина Гани Є.А., до кримінальної відповідальності, за матеріалами перевірки, зареєстрованого у ЖРЗПЗ Симферопольського РВ ГУ МВС України в АР Крим 12 квітня 2012 року, за № 2471.
Вид покарання (стягнення): Захарчук Андрія Володимировича визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого частиною 1 статті 172-2 КпАП і призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.