Бєлий Вадим Миколайович

0

Місце роботи: Володарський районний сектор ГУ Держтехногенбезпеки в Донецькій області
Посада: начальник сектору.
Склад корупційного правопорушення: Бєлий В.М., використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, 15.05.2012 року отримав від гр. Пак Д.О., здійснюючого підприємницьку діяльність за дорученням від фізичної особи – підприємця Ковальова Данила Павловича в будівлі центрального універмагу смт. Володарське, розташованого за адресою смт. Володарське, вул. Леніна, 112, за не проведення перевірок зазначеного приміщення та не притягнення останнього до адміністративної відповідальності за виявлені порушення кошти в розмірі 1500 грн.
Вид покарання (стягнення): Бєлого Вадима Миколайовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Дата судового рішення: 2012-07-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.