Трач Володимир Петрович

0

Місце роботи: ВПМ ДПІ у Комінтернівському районі м. Харкова
Посада: оперуповноважений відділення оперативних заходів із скорочення податкового боргу
Склад корупційного правопорушення: Трач В.П., обіймаючи посаду оперуповноваженого відділення оперативних заходів із скорочення податкового боргу ВПМ ДПІ у Комінтернівському районі м. Харкова, маючи спеціальне звання старшого лейтенанта податкової міліції, порушив встановлені законом обмеження щодо використання службового становища з прийняттям обіцянки одержання за це неправомірної вигоди для інших осіб.
Вид покарання (стягнення): Трача Володимира Петровича визнати винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч.1 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 1 500 (одна тисяча п’ятисот) грн. на користь держави.
Дата судового рішення: 2012-04-19
Номер судового рішення: 2020/3078/201
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.