Трушаков Володимир Анатолійович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Трушаков В.А., перебуваючи в кабінеті Березюка О.Л., що знаходиться в адміністративному приміщенні Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області в смт. Оратів по вул.. І.Франка, 43, дав Березюку О.Л. хабар в розмірі 300 доларів США трьома купюрами номіналом по 100 доларів кожна з метою забрати свій автомобіль та спробувати вирішити питання щодо не притягнення його до адміністративної відповідальності.
Вид покарання (стягнення): Трушаков Володимира Анатолійовича визнати винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.369 КК України і призначити покарання у виді 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дата судового рішення: 2012-06-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.