Петер Світлана Михайлівна

0

Місце роботи: Комунальний заклад «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат 1-11 ступенів" Рівненської обласної ради
Посада: головний бухгалтер.
Склад корупційного правопорушення: Петер С.М. допустила порушення встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов»язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди .
Вид покарання (стягнення): Адміністративному штрафу у вигляді 850 грн. ( вісімсот п»ятьдесят ) штрафу з конфіскацією 205 ( двохсот п»яти ) грн.. незаконно одержаної неправомірної вигоди на користь КЗ « Чудельська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат 1-11 ступенів» Рівненської обласної ради
Дата судового рішення: 2012-02-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.