Киртк Ігор Васильович

0

Місце роботи: ДП «Веселинівське лісове господарство»
Посада: мисливствознавець
Склад корупційного правопорушення: умисно з корисливого мотиву, використовуючи надані йому службові повноваження отримав в якості незаконної матеріальної винагороди гроші в розмірі 3000грн.
Вид покарання (стягнення): Визнати Киртка Ігоря Васильовича винним у вчинені злочину, передбаченого ст.368 ч2 КК України і призначити йому покарання з застосуванням ст.69 КК України у виді штрафу в розмірі 6375 грн. (шість тисяч триста сімдесят п»ять грн.), що складає 375 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права займати посаду мисливствознавця ДП «Веселинівський лісгосп» та керівні посади в інших підприємствах, установах, організаціях строком на 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-04-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.