Кононенко Сергій Іванович

0

Місце роботи: Приватне підприємство «Полавтошлях»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Кононенко С.І., будучи службовою особою, займаючи посаду директора Приватного підприємства «Полавтошлях»(юридична адреса м. Полтава. вул. Автобазівська, 2/9, к. 207) згідно наказу № 1 від 17 серпня 2009 року вчинив умисне службове підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): Кононенка Сергія Івановича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу тридцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн.
Дата судового рішення: 2012-04-03
Номер судового рішення: 1622/3322/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.