Письменна Лілія Петрівна

0

Місце роботи: Миколаївський професійний ліцей будівництва й сфери послуг
Посада: Майстер виробничого навчання
Склад корупційного правопорушення: Письменна Л.П. повторно привласнила чуже майно, що перебуває в її веденні, шляхом зловживання нею, як посадовою особою, своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Письменну Лілію Петрівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України й призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій у навчальних закладах на строк 1 рік. У відповідності зі ст.ст. 75, 76 п.п. 2, 3 КК України від призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробним терміном 1 рік, зобов'язавши не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи й сповіщати дані органі про зміну місця проживання й роботи.
Дата судового рішення: 2012-04-02
Номер судового рішення: 1-94/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.