Сомов Сергій Валерійович

0

Місце роботи: ПС ХМУ ГУМВС України в Харківській області
Посада: інспектор ПС роти при штабі полку
Склад корупційного правопорушення: Сомов С.В. перебуваючи на службі у правоохоронному органі – ГУМВС України в Харківській області та обіймаючи посаду інспектора ПС роти при штабі ПС полку ПС при ХМУ ГУМВС в Харківській області, маючи спеціальне звання прапорщика міліції, порушив обмеження щодо використання службового становища, а саме: неправомірно надав перевагу фізичній особі у зв’язку з не складенням протоколу про адміністративне правопорушення та не забезпеченням притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП з одержанням за це неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів на суму 80 грн., тобто вчинив дії, які містять ознаки адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого п. 4 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ч. 1 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Визнати Сомова Сергія Валерійовича винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП. Накласти на Сомова Сергія Валерійовича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в розмірі 80 (вісімдесят) гривень.
Дата судового рішення: 2012-01-16
Номер судового рішення: 3-6595/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.