Леськов Сергій Анатолійович

0

Місце роботи: Цех № 160 ВАТ «Азовзагальмаш»
Посада: старшого майстер цеху.
Склад корупційного правопорушення: Закінчений замах на заволодіння чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): Леськова С.А. визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 15 ч. 2, ст. 191 ч.4 КК України, та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими обов'язками строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробуванням у строк на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-03-06
Номер судового рішення: 520/365/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.