Ковальов Олег Ігорович

0

Місце роботи: ТОВ «Бруклін-Київ»
Посада: докер-механізатор
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, зберігання й перевезення з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, вчинені організованої групою; підбурювання до зловживання владою, тобто навмисному, з корисливих спонукань, використанню посадовою особою влади й службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом суспільним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа; підбурювання до контрабанди наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України із прихованням від митного контролю наркотичних засобів по попередній змові групою осіб в особливо великому розмірі.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженому Ковальову О.І. покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Ковальова О.І. від відбування покарання з випробувальним строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2011-09-13
Номер судового рішення: 1-19/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.