Чернявська Вікторія Анатоліївна

0

Місце роботи: Поштове відділення Запорізької обласної дирекції АППБ «Аваль».
Посада: Начальник.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Чернявську В.А. визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.191 КК України та призначити їй покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з матеріальною відповідальністю строком на 3 року. На підставі ст.75 КК України Чернявську В.А. звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, якщо протягом 2 (двох) років випробувального терміну вона не скоїть нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-10-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.