Ременюк Людмила Леонідівна

0

Місце роботи: ТОВ «Агро-Капітал»
Посада: продавець (реалізатор).
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна, ввіреного особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): Ременюк Людмилу Леонідівну визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ст. 191 ч.4 КК України та призначити їй покарання за цією статтею у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю пов'язаною з реалізаціенй товарно-матеріальних цінностей строком на один рік. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Ременюк Л.Л., від відбуття призначеного цим вироком покарання з випробуванням, і не приводити його у виконання, якщо вона протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-01-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.