Дидора Євгеній Григорович

0

Місце роботи: Гагарінський підрозділ Гагарінського міжрайонного сектору відділу Державного департаменту України з питань виконання покарань у м. Севастополі
Посада: старший інспектор
Склад корупційного правопорушення: Замах на одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар якої-небудь дії з використанням службового становища зроблене повторно, пов’язане з вимаганням хабара, замах на службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, замах на навмисне невиконання посадовою особою вироку суду, що вступив у законну силу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання визначити у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади строком на 3 роки, без конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 1-617/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.