Кадочніков Віталій Олександрович

0

Місце роботи: Державне підприємство «Придніпровський завод кольорових металів"
Посада: Директор.
Склад корупційного правопорушення: Керівництво підготовкою та пособництво порадами, вказівками, наданням засобів до замаху на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): Кадочнікова В.О. визнати винним у скоєнні злочину за ч. 4, ч.5 ст.27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК України та призначити покарання, застосувавши ст. 69 КК України, у вигляді позбавлення волі на термін 4 роки з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності на строк 2 роки, з конфіскацією частини майна, що є особистою власністю, з відбуванням покарання в установі виконання покарань.
Дата судового рішення: 2011-11-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.