Пістун Вадим Григорович

0

Місце роботи: ТОВ «Валекс»
Посада: генеральний директор.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, скоєне, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; фіктивне підприємництво, тобто придбання суб'єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, яка заподіяла велику матеріальну шкоду іншим юридичним особам і громадянам.
Вид покарання (стягнення): За ст. 191 ч. 5 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України, у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов'язаною з керівними та організаційними функціями, обліком, зберіганням і розпорядженням грошово-матеріальними засобами строком на один рік. Відповідно до ст. 49,74 КК України від відбування покарання за ст. 205 ч. 2 КК України звільнити у зв'язку із закінченням строків давності. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити від відбування основного покарання, призначеного за ст. 191 ч. 5 КК України, з випробуванням у строк на один рік.
Дата судового рішення: 2011-11-09
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.