Гайдамаченко Ганна Ростиславівна

0

Місце роботи: Кредитний союз «Морське кредитне суспільство»
Посада: інспектор Білгород-Дністровського відділення
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем вчинене повторно по попередній змові групою осіб і внесення посадовою особою в офіційні документи завідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 ч.1 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Гайдамаченко А.Р. покарання у вигляді 3 /трьох/ років позбавлення волі, з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2011-12-26
Номер судового рішення: 1-105/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.