Запальський Петро Костянтинович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: ТОВ «НВК «Маяк»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах та вчинення службового підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, іншого підроблення документів, складанні та видачі завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст.15, ч.5 ст.191 КК України із застосуванням ч.ч.1,2 ст.69 КК України у виді чотирьох років шести місяців обмеження волі із позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в юридичних особах приватного та публічного права строком на три роки, без конфіскації майна, за ч. 1 ст. 366 КК України у виді одного року обмеження волі із позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в юридичних особах приватного та публічного права строком на один рік. На підставі п.2 ч.1 ст.49; ч.5 ст.74 КК України звільнити Запальського Петра Костянтиновича від призначеного за ч.1 ст.366 КК України покарання.
Дата судового рішення: 2011-12-05
Номер судового рішення: 1-61/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.