Вдовін Микола Юрійович

0

Місце роботи: державна пожежна охорона по охороні відкритого акціонерного товариства «Дніпрошина»в м. Дніпропетровськ Головного управління МНС України в Дніпропетровській області
Посада: старший інспектор по роботі з особовим складом 7-го загону
Склад корупційного правопорушення: Вдовін М.Ю., будучи старшим інспектором по роботі з особовим складом 7-го загону державної пожежної охорони відкритого акціонерного товариства «Дніпрошина»в м. Дніпропетровськ Головного управління МНС України в Дніпропетровській області, тобто особою, уповноваженою на виконання функцій держави, порушив обмеження щодо сумісництва шляхом працевлаштування у ПП «Детектив»на посаду охоронця об’єкта гуртожитку № 3 Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» з отриманням заробітної плати.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 850,00 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією винагороди від роботи за сумісництвом.
Дата судового рішення: 2011-11-30
Номер судового рішення: № 3-3200/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.