Дячун Надія Томівна

0

Місце роботи: Нижчелуб`янська сільська рада Збаразького району Тернопільської області
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службової особою своїм службовим становищем, що вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст.191 КК України призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік. На підставі ст.75 КК України Дячун Надію Томівну від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов`язків.
Дата судового рішення: 2011-08-23
Номер судового рішення: 1906/1-111/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.