Лаворчук Валентина Іванівна

0

Місце роботи: Брусилівське відділення Коростишівськї МДПІ
Посада: головний державний податковий інспектор
Склад корупційного правопорушення: 20 листопада 2011 року, о 10 годині 10 хвилин було встановлено, що Лаворчук В.І. обіймаючи посаду головного державного податкового інспектора Брусилівського відділення Коростишівськї МДПІ будучи у відповідності з Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення протягом жовтня-20 листопада 2011 року здійснювала систематичний продаж продовольчих товарів на території Брусилівського районного ринку ПСК «Ринок Брусилівського РСТ», розташованого на площі Калініна, 1 в смт. Брусилів, Житомирської області, а саме: м’яса та м’ясної продукції, за що отримувала грошові кошти у вигляді торгової виручки від реалізації зазначених товарів, про що вона сама підтвердила у своїх поясненнях, тим самим вчинила правопорушеня, передбачене ч.1 ст.172-4 КпАП України.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 гривень). Кошти в сумі 37 гривень перерахувати в дохід держави.
Дата судового рішення: 2011-12-16
Номер судового рішення: 3-409/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.