Стащук Лариса Іванівна

0

Місце роботи: Колодеженська сільська виборча комісія з виборів депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року
Посада: На момент вчинення злочину: секретар
Склад корупційного правопорушення: Суд кваліфікує вчинені злочини Стащук Л.І: за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України — службове підроблення, тобто складання завідомо неправдивого документу та за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України кваліфікуючими ознаками якого є розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): За ч. 3 ст. 191 КК України у виді обмеження волі на строк 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій пов’язаних з виборчим процесом строком на 1 (один) рік, за ч. 1 ст. 366 КК України у виді обмеження волі на строк 1 (один) рік з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій пов’язаних з виборчим процесом строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Стащук Л.І. до відбуття 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій пов’язаних з виборчим процесом строком на 1 (один) рік.На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Стащук Л.І. від призначеного основного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку тривалістю 1 (один) рік не вчинить нового злочину
Дата судового рішення: 2011-07-01
Номер судового рішення: 1-65/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.