Терещенко Микола Євгенійович

0

Місце роботи: Автозаводський РВ КМУ УМВС України в Полтавській області
Посада: оперуповноважений сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків
Склад корупційного правопорушення: при проведенні дізнання за фактом вилучення 16.08.2011 року в Налісного Ю.В. наркотичної речовини каннабісу /зареєстровано в ЖРЗПЗ Автозаводського РВ за № 7645/, Терещенко М.Є., 28.09.2011 року, близько 15 год 55 хв, на автозаправній станції, розташованої за адресою: вул.60 років Жовтня, 7-б в м.Кременчуці, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, порушив встановлені законом обмеження щодо використання своїх службових повноважень та пов”язаних з цим можливостей, а саме,-отримав неправомірну вигоду для себе від Налісного Ю.В. у розмірі, що не перевищує п”яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – у вигляді заправки автомобіля ВАЗ 21104, держ. № ВІ 0683 АІ, яким він /Терещенко М.Є./ керував по довіреності від власника-Терещенко І.О., матеріальними цінностями-паливом на загальну суму 100 гривень, які Налісний Ю.В. особисто, належними йому коштами, сплатив в касу автозаправної станції
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень в дохід держави
Дата судового рішення: 2011-10-19
Номер судового рішення: 3-1343/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.