Черненко Олег В'ячеславович

0

Місце роботи: Дзержинська виправна колонія (№2) управління Державного департаменту України з питань виконання покарання в Донецькій області
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Черненко О. В., знаходячись при виконанні службових обов'язків, використовуючи посадові повноваження всупереч інтересам служби, діючи умисне, з корисливих мотивів, незаконно проніс з метою збуту, особі, що відбуває покарання, в місця позбавлення волі через контрольно-перепускний пункт в зону Дзержинської виправної колонії №, що охороняється, 2 два згортки, в яких знаходився особливо небезпечний наркотичний засіб -смола каннабиса, за що отримав грошову винагороду у сумі 100 грн.
Вид покарання (стягнення): за сукупністю злочинів, передбачених ст. 307 ч.2 та ст. 364 ч.3 КК України із застосуванням принципу поглинання менш строго покарання строгішим, визначити Черненко Олегу В'ячеславовичу остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років 6 (шість) місяців з позбавленням права обіймати посади і займатися діяльністю в органах, що здійснюють правозастосовну або правоохоронну функції на термін 3 (три) року з конфіскацією ? частини майна, що належить йому на праві власності.
Дата судового рішення: 2012-01-23
Номер судового рішення: 1-512-112/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.