Крижов Андрій Володимирович

0

Місце роботи: поліклініка КУ "Міська лікарня № 4"
Посада: лікар – ортопед травматолог
Склад корупційного правопорушення: Крижов А.В., працюючи на посади лікаря – ортопеда травматолога поліклініки КУ "Міська лікарня № 4, будучи посадовою ососбою юридичної особи публічного права, яке не вказане в п. 1 частини першої статті 4 Закони, але отримує заробітну плату за рахунок державного або місцевого бюджету, переслідуючи корисливі мотиви і діючи всупереч інтересам служби, з використанням свого службового стану, незаконно отримав від гр. Жмур С. М. неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 100 грн. за оформлення листка непрацездатності
Вид покарання (стягнення): адміністративне стягнення у вигляді штрафу в размере 2550 грн. в дохід держави з конфіскацією незаконно отриманої неправомірної вигоди матеріального характеру – грошей в сумі 100 грн.
Дата судового рішення: 2011-11-28
Номер судового рішення: 3-2394/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.