Центомірська Наталія Василівна

0

Місце роботи: Іванківецьке відділення поштового зв’язку 5 групи Старосинявського району Хмельницької області
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК країни за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Центомірській Наталії Василівні покарання у виді 3 (трьох) років 3 (трьох) місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 2 (два) роки. На підставі ст.75 КК України Центомірську Наталію Василівну звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку 1(один) рік 6 (шість) місяців.
Дата судового рішення: 2015-02-25
Номер судового рішення: 42924350
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.