Захарій Володимира Володимирівна

0

Місце роботи: ДВК № 610004 одномандатного виборчого округу №165 м. Зборів Тернопільської області
Посада: голова дільничної виборчої комісії
Склад корупційного правопорушення: Умисне привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; складання завідомо неправдивого офіційного документу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України Захарій Володимирі Володимирівні остаточне покарання призначити за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у виді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 1 ( один) рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Захарій Володимиру Володимирівну від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням іспитовим строком на один рік, з покладенням на неї виконання обов'язків, передбачених п.п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України.
Дата судового рішення: 2014-07-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.