Овсянник Богдан Михайлович

0

Місце роботи: Держземагенство в Радехівському районі Львівської області
Посада: начальник відділу
Склад корупційного правопорушення: Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви); Порушення вимог фінансового контролю.
Вид покарання (стягнення): Штраф в розмірі 595 (п’ятсот дев’яносто п’ять) гривень з конфіскацією подарунка (подарункового іменного сертифікату № 32 від 2.07.2013 року для Овсянника Богдана Михайловича).
Дата судового рішення: 2014-02-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю

На Львівщині затримали начальника відділу Держземагентства одного з районів Львівської області, коли той отримував 10 тис. доларів хабара. Це лише третина суми, яку він вимагав у мешканки Львівщини за виділення їй 80 соток землі.
Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.
За ці кошти посадовець обіцяв видати документи на відведення земельної ділянки, що належить державі, з подальшим правом на безоплатну її приватизацію.
За інформацією джерела ZAXID.NET у правоохоронних органах, ідеться про начальника відділу Держземагентства у Радехівському районі.
Як зазначено на сайті Радехівської РДА, на сьогодні місцевий відділ Держземагентства очолює Богдан Овсянник. У приймальні Радехівського відділу Держземагентства ZAXID.NET повідомили, що Богдан Михайлович з понеділка перебуває у відпустці.
8 листопада посадовцю Держземагенства оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3-х років та з конфіскацією майна.

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.