Міткевич Віктор Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: старший дільничний інспектор міліції Рожищенського РВ УМВС України у Волинській області
Склад корупційного правопорушення: Міткевич В.М. будучи службовою особою – представником влади і працюючи старшим дільничним інспектором міліції Рожищенського РВ УМВС України у Волинській області одержав хабар у значному розмірі
Вид покарання (стягнення): Рожищенським районним судом Волинської області від 26 лютого 2013 року засуджений за ч. 2 ст. 368 КК України на 3 роки 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України Міткевич В.М. звільнений від відбування покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком на три роки з покладенням на нього обов’язків: повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи, періодично з’являтись в даний орган на реєстрацію. Стягнуто з Міткевича В.М. в користь держави 911 грн. 76 коп. судових витрат та 1950 грн. як незаконне збагачення. Апеляційним судом Волинської області ухвалено: апеляцію прокурора, який приймав участь у розгляді справи залишити без задоволення, а вирок Рожищенського районного суду від 26 лютого 2013 року щодо Міткевича Віктора Миколайовича – без зміни.
Дата судового рішення: 2013-05-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.