Липа Олександр Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: головний державний інспектор Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області
Склад корупційного правопорушення: Порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або у зв'язку з прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб.
Вид покарання (стягнення): Постановою судді Корольовського районного суду м.Житомира від 13 грудня 2012 року Липу Олександра Миколайовича визнано винним у вчинені правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-2 КУпАП та застосовано до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 грн. Апеляційний суд Житомирської області постановив: апеляцію адвоката Горлової М.В. залишити без задоволення, а постанову Корольовського районного суду м.Житомира від 13 грудня 2012 року щодо Липи Олександра Миколайовича, якою його визнано винним у вчинені правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-2 КУпАП та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 грн.,- без зміни.
Дата судового рішення: 2013-01-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.