Стецюк Петро Арсенійович

0

Місце роботи: Управління МВС України на залізничному транспорті
Посада: заступник начальника управління та начальник кримінальної міліції.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, всупереч інтересам служби, в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади та службового становища, шляхом дачі порад, вказівок, усунення перешкод, вчинення дій по приховуванню злочину та сприяння іншим учасникам у вчиненні закінченого замаху на переміщення через митний кордон України до Російської Федерації з приховуванням від митного контролю вантажу парфумерних виробів загальною вартістю 314 389 грив., що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, внаслідок підриву авторитету та престижу правоохоронного органу та органів державної влади вцілому, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): Стецюк Петра Арсенійовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 364 КК України і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права обіймати службові посади у правоохоронних органах України строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України Стецюка П.А. від відбування основної міри покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 рік
Дата судового рішення: 2012-06-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.