Тюрін Сергій Станіславович

0

Місце роботи: Великоновосілківська селищна рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Стаття 172-6. КУпАП. Порушення вимог фінансового контролю.
Вид покарання (стягнення): Постанову судді Великоновосілківського районного суду Донецької області від 26 вересня 2013 року, якою Тюріна Сергія Станіславовича визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, провадження по справі закрито у зв’язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення, скасувати. Тюріна Сергія Станіславовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (ста семидесяти) грн.
Дата судового рішення: 2013-10-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.