Щербан Сергій Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: інспектор відділу митного оформлення № 4 митного поста «Краковець» Львівської митниці
Склад корупційного правопорушення: Щербан С.М. обіймаючи посаду інспектора відділу митного оформлення № 4 митного поста «Краковець» Львівської митниці, маючи спеціальне звання інспектора митної служби 4 рангу, яка відповідно до ст.25 Закону України «Про державну службу» та Розпорядження Кабінету Міністрів України № 333-р від 09.08.2005 р. віднесена до шостої категорії державних службовців, здійснюючи функції представника влади та службової особи, упродовж грудня 2012 року – січня 2013 року неодноразово вимагав та одержав хабарі у значному розмірі за вчинення дій з використанням наданої йому влади та службового становища.
Вид покарання (стягнення): Вироком Яворівського районного суду Львівської області від 09 липня 2013 року засуджено за ч. 3 ст. 368 КК України на 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 (один) рік, без конфіскації майна. Відповідно до ст. 54 КК України позбавлено Щербана С.М. спеціального звання – інспектора митної служби 4 рангу. На підставі ст. 75 КК України Щербана С.М. звільнено від відбуття основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням та іспитовим строком 1 (один) рік, та на підставі ст. 76 КК України на Щербана С.М. покладено відповідні обов’язки.
Дата судового рішення: 2013-09-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.