Грицак Руслан Володимирович

0

Місце роботи: 
Посада: сільський голова Михайлівської сільської ради Красноармійського району Донецької області.
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вироком Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 09 липня 2013 року яким засуджено Грицака Руслана Володимировича за ч. 3 ст. 368 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. На підставі ст. 75 КК України Грицак Р.В. звільнений від відбуття призначеного покарання на іспитовий строк 2 роки, якщо він протягом цього строку не скоїть нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки, передбачені ст. 76 КК України. Апеляційний суд Донецької області ухвалив: вирок Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 09 липня 2013 року стосовно Грицака Руслана Володимировича, в частині призначеного покарання – скасувати. Грицаку Руслану Володимировичу за ч. 3 ст. 368 КК України із застосуванням вимог ст. 69 КК України призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Запобіжний захід обраний Грицаку Руслану Володимировичу у виді особистого зобов’язання – залишити без зміни. Строк покарання Грицаку Руслану Володимировичу обчислювати з моменту його затримання, з метою виконання вироку. В іншій частині, вирок суду першої інстанції, залишити без змін.
Дата судового рішення: 2013-08-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.