Слюсаренко Дмитро Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: голова фермерського господарства «Лубенця»
Склад корупційного правопорушення: Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, тобто службове підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки, та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки правильна, оскільки така юридична оцінка дій підсудного фактично відповідає обставинам встановленим по справі.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі, штрафу розміром п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 1 рік 2 місяці. Відповідно до вимог ст. 75, КК України засудженого Слюсаренка Дмитра Миколайовича звільнити від відбування основного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки. Відповідно до ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Слюсаренка Дмитра Миколайовича періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи
Дата судового рішення: 2012-12-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.