Шаламай Андрій Романович

0

Місце роботи: 
Посада: директор Бережанського районного державного агропромислового підприємства «Бережанирайагроліс»
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар дій з ввикористанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням хабара в значному розмірі
Вид покарання (стягнення): Шаламая Андрія Романовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України і призначити покарання – 5 років позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади, пов»язані з виконанням розпорядчо-владних та адміністративно-господарських функцій в підприємствах, установах, організаціях різних форм власності строком на 1(один) рік 6 (шість) місяців. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Шаламая А.Р. від відбування прокарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. На підставі п.п.2,3,4 ст.76 КК України, зобов’язати засудженого Шаламая А.Р. не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої системи; повідомляти органи кримінально – виконавчої системи про зміну місця проживання та періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально – виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2013-01-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.