Орловський Анатолій Петрович

0

Місце роботи: військова частина А 4416
Посада: сержант з матеріального забезпечення роти зв’язку командного пункту батальйону зв’язку
Склад корупційного правопорушення: Орловський А.П., будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, являючись військовою посадовою особою, виконуючи обов’язки сержанта з матеріального забезпечення роти зв’язку командного пункту батальйону зв’язку військової частини А 4416 та уповноваженим на облік, належне зберігання і забезпечення військовослужбовців роти всім необхідним речовим майном, діючи навмисно, всупереч інтересам служби, зловживаючи своїм службовим становищем, переслідуючи корисливі мотиви, з метою отримання неправомірної вигоди для себе, здійснив корупційне правопорушення.
Вид покарання (стягнення): Постанову Гагарінського районного суду м. Севастополя від 27 листопада 2012 року про визнання Орловського А.П. винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1722 КУпАП, та накладення на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 грн. з конфіскацією грошових коштів у розмірі 305 грн., залишити без змін, апеляційну скаргу Орловського А.П. – без задоволення.
Дата судового рішення: 2012-12-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.