Громов В’ячеслав Борисович

0

Місце роботи: ТОВ «Архітектоніка»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; та будучи службовою особою підприємства, впродовж листопада-грудня 2010 року склав та видав завідомо неправдиві офіційні документи, чим спричинив державним інтересам матеріальні збитки на суму 67 934 грн.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим Громову В’ячеславу Борисовичу остаточно призначити покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. В силу ст. 75 КК України Громова В’ячеслава Борисовича звільнити від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік. Згідно зі ст. 76 КК України зобов’язати Громова В’ячеслава Борисовича повідомляти органи кримінально виконавчої системи про зміну свого місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-12-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.