Сурмінський Роман Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: сільський голова с. Залісся, Борщівського району, Тернопільської області
Склад корупційного правопорушення: За попередньою змовою вчинив службове підроблення та будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище одержав хабара у значному розмірі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання Сурмінському Роману Івановичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах самоврядування строком два роки з позбавленням дев'ятого рангу державного службовця з конфіскацією описаного під час досудового слідства майна. Відбування міри покарання Сурмінському Роману Івановича рахувати з часу приведення вироку до виконання зарахувавши йому в строк відбування покарання тримання під вартою з 14.02.2012 року по 10.08.2012 року.
Дата судового рішення: 2012-12-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.