Шевлюга Валентин Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: майстер шлюхового 7-ко околотка ст. Каланчак Херсонської дистанції шлюху (ПЧ-15) Одеської залізниці
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Шевлюгі Валентину Івановичу за ч. 2 ст. 191 КК України призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права протягом 3 (трьох) років обіймати посади пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями та адміністративно-господарськими функціями. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбуття основного покарання у виді позбавлення волі, з іспитовим строк на 3 (три) роки. Згідно зі ст. 76 КК України зобов’язати засудженого повідомляти органам кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Додаткове покарання у виді 3(трьох) років позбавлення права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями відповідно до ст.77 КК України виконувати самостійно
Дата судового рішення: 2013-02-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.