Ковальський Віталій Миколайович

0

Місце роботи: Южноукраїнський МВ УМВС України в Миколаївській області
Посада: оперуповноважений СКР
Склад корупційного правопорушення: Вимагання, тобто вимога передачі чужого майна з погрозою обмеження прав, свобод та законних інтересів потерпілого, вчинене службовою особою з використання свого службового становища; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом і правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним і громадським інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання, з застосуванням ст. 54 КК України, — 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням функцій представника влади в правоохоронних органах України на строк 2 ( два ) роки з позбавленням спеціального звання – капітан міліції, без конфіскації майна на підставі ст. 77 КК України. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Ковальського Віталія Миколайовича від відбування покарання з випробуванням строком на три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину. На підставі п. 3 ч. 1 ст. 76 КК України, покласти на Ковальського Віталія Миколайовича обов’язок повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи. Додаткове покарання в вигляді позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням функцій представника влади в правоохоронних органах України на строк 2 ( два ) роки, з позбавленням спеціального звання – капітан міліції, підлягає реальному виконанню.
Дата судового рішення: 2012-12-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.